Gamze Özçelik’in Görüntülerini Çektiği İddia Edilen Kızılcık Şerbeti’nin Ömer’i Barış Kılıç’tan Açıklama Geldi

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer karakterine hayat veren Oyuncu Barış Kılıç’ın adı, son günlerde Gamze Özçelik-Gökhan Demirkol davasıyla anılıyor. Gamze Özçelik ve Gökhan Demirkol’a ait olan görüntüleri çekmekle itham edilen Barış Kılıç, söz konusu iddiaları sert bir dille yalanladı!

Kızılcık Şerbeti’nde Ömer Ünal karakterine hayat veren Barış Kılıç’ın adı şu sıralar, 2000’li yıllarda yaşanan Gamze Özçelik-Gökhan Demirkol davasıyla anılıyor.

Gamze Özçelik ile görüntülerini kayda alan ve görüntülerin internete sızdırılmasının ardından tecavüzle suçlanan Gökhan Demirkol; 10.5 yıl hapis istemiyle yargılanmış ancak yaklaşık bir yıl cezaevinde kaldıktan sonra serbest bırakılmıştı.

Görüntüleri çektiğini kabul eden Gamze Özçelik’in eski sevgilisi Demirkol’un hapis kararı Yargıtay tarafından birçok kez bozulurken, Demirkol tecavüz iddialarını reddetmişti.

O dönem Demirkol’un arkadaşı Barış Kılıç’ın adı da davada yer almış, bu görüntüleri Kılıç’ın çektiği iddia edilmişti.

Ancak Demirkol, “Üçüncü bir kişi var mı?’ sorusuna, “Kesinlikle yok, ben çektim, benim sevgilim o” sözleriyle görüntüleri kendisinin çektiğini söylemişti.

Kızılcık Şerbeti’ndeki Ömer karakteriyle dikkat çeken Barış Kılıç hakkındaki bu iddia, sosyal medyada yeniden gündeme geldi geçtiğimiz günlerde…

Barış Kılıç, ‘söz konusu görüntüleri kendisinin çektiği’ iddiaları karşısında sessizliğini bozdu!

Kılıç, “Hakkımda iğrenç iftiralarda bulunan herkese yargı önünde hesap soracağım. Bu iddiaların hiçbiri doğru değildir” sözleriyle bu iddialara tepki gösterdi.

“Hakkımda yazılıp çizilenler tamamen koca bir yalandır. Çok aptalca ve çok üzücü gerçekten. Biraz edep… İlle de edep…” sözleriyle isyan etti.

Barış Kılıç’ın tüm bu iddialara yönelik beyanı bu şekildeydi…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x