Popüler Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Daha Fazlası Mümkün!

Bir çok kripto para birimi son rallide kayda değere artışlar gördü. Lider kripto Bitcoin’in yeni bir ATH kaydetmesi piyasadaki iyimserliği daha da artırdı. Analistler, bazı tokenler için güçlü artışların hala mümkün olduğunu söylüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti ve traderı, merkezi olmayan bir depolama altcoin projesinde yükselişe geçiyor. Analist, bunun yanında WIF ve SEI için de kuzeyi işaret ediyor.

Bluntz: Bu altcoin daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bir çok kripto para güçlü artışlarla yatırımcılarını sevindirdi. Yatırımcılar ve traderler şimdi başka fırsatların peşinde. Bluntz takma adlı popüler analist, peer-to-peer dosya depolama ağı Filecoin’in (FIL) uzun vadeli bir birikim aşamasından çıktıktan sonra daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

FIL, iki yıllık birikim aralığı neredeyse temizlenmiş olan en çirkin pompanın zirvesinde.

Kaynak: Bluntz

Grafiğine göre analist, FIL’in diyagonal direncinin üzerine çıktığını belirtiyor. Ayrıca analist, şimdi çok yılın en yüksek seviyesi olan 11.390 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu öne sürüyor. Bu arda Filecoin, son 24 saatte %11’in üzerinde artışla, yazı sırasında 11,18 dolardan işlem görüyordu.

Filecoin, kripto değişim platformu Gemini’yi yaratan ikili olan Bitcoin (BTC) milyarderi ikizler Tyler Winklevoss ve Cameron Winklevoss tarafından ortaklaşa kurulan risk sermayesi şirketi Winklevoss Capital de dahil olmak üzere büyük kripto girişim firmalarının desteğiyle Ekim 2020’de piyasaya sürüldü.

Analist, WIF için daha kuzeyi işaret ediyor!

Bluntz, daha sonra Solana tabanlı memecoin dogwifhat’a (WIF) bakıyor. Analist, WIF’in 3 dolara ulaşacağı yönündeki tahminini ikiye katlıyor. WIF’in sonunda kitle hesaplama platformu Nosana’nın (NOS) yerel varlığı tarafından basılan fiyat modelini yansıtabileceğine inanıyor. Bu doğrultuda analist, “Olacağını düşündüğüm şeyin görsel temsili (aşağıda).” diyor.

Kaynak: Bluntz

Bluntz, SEI’de ‘tanrı mumu’ oluşumu öngörüyor

Son olarak analist, Solana rakibi Sei’ye (SEI) göz atıyor. Bluntz, SEI’nin 1,40 dolar seviyesine doğru beşinci dalga bir yükseliş oluşturmanın eşiğinde olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, “Tanrı mumu başlasın.” diyor.

Kaynak: Bluntz

Analist, dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık üç dalgalı bir düzeltme dönemine girmeden önce beş dalgalı bir dalgalanmadan geçer. Bu arada SEI, son 24 saatte %8,2 artışla yazı sırasında 0,9621 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x