YOZGAT (İGFA) – Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret etti. Doç. Dr. Suzan Tek Ayaz’ın Doçent ünvanını kazanmasını ve tekrar Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi Müdürlüğü’ne atanmasını kutlayan Başkan Aydoğmuş, Suzan Tek Ayaz’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkanı olduğu Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü ile ilgili de bilgilendirmede bulunan Aydoğmuş, spora verdiği önemden bahsederek yapılan çalışmalar neticesinde Yozgat’ın spor alanında daha ilerleyeceğini kaydetti. Misafirperverliklerinden dolayı Ayaz ve beraberindeki akademisyenlere teşekkür eden Aydoğmuş, Yozgat’ı spor, sanat, bilim ve kültür alanında geliştirmek için koordineli bir şekilde hareket edileceğinin de müjdesini verdi.
Related Posts
Galatasaray’da ilklerin gecesi
Trendyol Süper Lig’in 29. haftasında Galatasaray evinde Çaykur Rizespor ile mücadele ediyor. RAMS Park’ta oynanan karşılaşmada ikinci yarı devam ederken oluşan skor herkesi şaşkına uğrattı. Sarı-kırmızılılar Kerem Demirbay’ın penaltıdan attığı gol …
Doğu Karadeniz’deki Yamaç Yapıları Heyelanları Tetikliyor
DOĞU Karadeniz’de dik ve engebeli arazilerdeki yapılaşma sorunu yaşanan yamaçlara inşa edilen ev, bina ve yollar, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin de (KTÜ) ortağı olduğu ‘Koruma Odaklı Kırsal Alan Planlaması Projesi’ kapsamında mercek altına alındı.
Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş kararı!
Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş’la ilgili kararın belli olduğu öğrenildi.